مدیران شرکت تجارت گستران اسپرلوس با هم همپیمان شده اند که هر ماه با ایجاد یک فعالیت یا یک زیر مجموعه جدید هم باعث خشنودی سهامداران خود بشوند و هم باعث اشتغال و کارآفرینی برای کشور عزیزمان، ما در این بخش سعی می کنیم آخرین تغییرات و فرایندهای مثبتی که باعث کارامدی بیشتر در شرکتمان می  شود به شما عزیزان اطلاع رسانی نماییم .

با توجه به اینکه حدود 7 میلیون نفر از عزیزمان در خارج از کشور سکونت دارند شرکت مصمم شد با راه اندازی بخش  پیگیری درمان این عزیزان در داخل ایران هم باعث ایجاد ارزآوری و اشتغال داخل ایران شود و هم باعث رفاه و سلامتی ایرانیان مقیم خارج از کشور شود .
شما می توانید با کلیک کردن بر آیکون ذیل وارد این بخش شوید .

متاسفانه به علل تحریم نظام بانکی ایران توسط آمریکا و شرکایش انتقال پول به ایران  با ابزارهای سنتی همانند سویفت یا وسترن یونین  ضمن هزینه بر بودنش، زمان زیادی هم میبرد

شرکت تجارت گستران اسپرلوس مفتخر است به کمک ایرانیان مقیم خارج شتافته و با ابزارهای پیشرفته همانند بلاکچین هم هزینه این انتقال پول به داخل ایران را برای هموطنانمان کم کرده و هم زمانش را حداکثر به 15 دقیقه رسانده است .

شما می توانید با کلیک کردن بر آیکون ذیل وارد این بخش شوید.

شاید نیمی از ایرانیان مقیم خارج خواستار پیگیری پرونده های حقوقی یا قضایی خود در دادگاه های داخل ایران از جمله تعیین تکلیف اموال ارثی خود می باشند در این راستا شرکت ما با انتخاب بهترین و زبده ترین وکلای داخل ایران ، گروه خود را تشکیل داده و با شوق منتظر پیگیری پرونده های شما به نیابت از شما در دادگاه های ایران می باشد .

شما می توانید با کلیک کردن بر آیکون ذیل وارد این بخش شود .

ایرانیان مقیم خارج از کشور گاهی اوقات به اقلامی و کالاهایی همانند خشکبار یا زعفران و … نیاز دارند که برای دسترسی به این اقلام با توجه به شهر یا کشوری که هم اکنون در آن زندگی می کنند سخت یا زمان بر است شرکت ما مفتخر است نیازهای این عزیزان را در اسرع وقت و با نازلترین قیمت از داخل ایران تهیه کرده و برای آنان ارسال نماید .
شما می توایند با کلیک کردن بر آیکون ذیل وارد این بخش شوید .

با سلام و خسته نباشید شرکت تجارت گستران اسپرلوس در راستای اهداف شرکت  تصمیم دارد که با کمک شما هموطنان عزیز کارخانه هایی که الان در شرایط امروز جامعه  راکد یا نیمه راکد هستند و امکان فعال شدن دوباره آنها وجود دارد را  با سرمایه و دعای شما عزیزان محترم خریداری نموده و بعد از فعال سازی دوباره آنها ، مدیریت آن مجموعه را به شما بزرگواران محترم واگذار نماید اما در ابتدای کار ما به شما قول می دهیم که اولا تا انتهای این مسیر در کنار شما باشیم و ثانیا این ضمانت را به شما می دهیم که محصولات تولیدی  کارخانه مذکور را در مجموعه های خودمان استفاده نماییم .شما می توانید با کلیک کردن بر کلمه مشارکت عمومی وارد این بخش شوید.

شرکت تجارت گستران اسپرلوس در راستای هوشمند سازی و بهره وری بیشتر، امروز با کمک  نخبگان آی تی کشور ، سایت مسکن در ب در را راه اندازی نمود تا خدمتی کوچک به هموطنان عزیزمان نموده باشد شما می توانید با کلیک کردن بر کلمه سایت مسکن در ب در ، وارد این بخش شوید.

شرکت تجارت گستران اسپرلوس ،در راستای تسهیل امر خرید اینترنتی برای تمامی شهروندان و در جهت کاهش سفرهای درون شهری و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر در سال 1402فروشگاه آنلاین اسپرلوس مارکت را راه اندازی نمودامید است که در این زمینه بتوانیم با کمک خدای مهربان و دعای خیره مردم عزیزم توفیقات خوبی بدست بیاوریم.شما می توانید با کلیک کردن بر کلمه سایت فروشگاه آنلاین اسپرلوس مارکت ، وارد این بخش شوید.

شرکت تجارت گستران اسپرلوس ،فروشگاه آنلاین اسپرلوس پت را با هدف تأمین تنوع بسیار بالایی از محصولات مورد نیاز انواع حیوانات خانگی که دارای استانداردهای معتبر جهانی هستند در سال 1402 تاسیس نموده و تلاش مداوم گروه مدیریتی، برآوردن خواسته های شما در نگهداری از حیوان خانگی دلبند شما و همچنین سلامت و شادابی آنهاست. شما می توانید با کلیک کردن بر کلمه سایت اسپرلوس پت ، وارد این بخش شوید.