شخصی که در خارج از کشور است از طریق سایت ها و سرویس هایی که در ادامه معرفی میکنیم اقدام به خرید بیت کوین و یا ارزهای دیجیتال معروف دیگرهمانند تتر می کند و سپس این ارز دیجیتال را به کیف پول مجازی ما انتقال می دهد.
گاهی اوقات نیاز نیست بیت کوین خریداری شده را ابتدا به کیف پول شخصی خود انتقال دهید و سپس آنرا به والت ما ارسال نمایید .بلکه می توانید آدرس والت ما را به عنوان آدرس دریافت کننده بیت کوین در سایتی که بیت کوین از آن خریداری می کنید وارد نمایید
به این ترتیب با کاهش تعداد تراکنش ها ، کارمزد کمتری پرداخت می کنید و مبلغ بیت کوین سریعتر به دست شخص مورد نظر شما در ایران می رسد .
گام های انتقال پول
1.خرید بیت کوین از طریق سایت cex.io  شما با عضویت در سایت صرافی ککس می توانید با کارت های اعتباری خود از جمله ویزا کارت، بیت کوین را به قیمت روز دنیا آنلاین بخرید.
2.انتقال بیت کوین به والت ما بعد از خریداری بیت کوین ،مقدار بیت کوین مورد نظر به حساب شما در سایت مذکور اضافه می شود و می توانید آنرا مستقیما به والت ما به آدرس  ذیل  انتقال دهید: bc1qduurtz8z5narmwu7sz29mxwx8a8gc49nyxqcl3
3.واریز معادل ریالی بیت کوین در کمتر از 1 ساعت به حساب معرفی شده از طرف شما در داخل ایران .( بعد از انتقال بیت کوین به والت ما لطفا به وسیله تماس با ما جزئیات این انتقال را به ما اطلاع دهید .)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

بیائید و با اسپرلوس پاسخ گو همکلام شوید،ما باهم تیم قدرتمندی می سازیم.

املاک شما را در شهر تهران بیواسطه نیازمندیم09121086213

مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان

خانه رویایی خود را بیابید

اقامت ترکیه در کوهتاترین زمان و با کمترین هزینه . 09391086213

The most popular store with the customers